Úvod » Koše do země » Basketbalový koš LIFETIME Mammoth 72"


    

Basketbalový koš LIFETIME Mammoth 72"

skladem

 

Dostupnost: na dotaz
Číslo produktu: 90181
naše cena bez DPH : 33 050 Kč
naše cena s DPH (21 %):
39 990 Kč

Hledáte profesionální basketbalový koš na vysoké úrovni, který je možné používat i v domácím prostředí? Pak je to právě koš Lifetime. Tento basketbalový koš je vybaven 54" (137,1 cm) velkou deskou z tvrzeného skla s ocelovým rámem. Deska je opatřena potiskem speciálními barvami proti vyblednutí na slunci. Basketbalový koš můžete velmi snadno přizpůsobit potřebné výšce díky mechanismu Mammoth Pump v rozmezí od 229 do 305 cm. To umožňuje hráčům jakéhokoliv věku vychutnat si tuto hru. Samozřejmostí je odolná nylonová síť. Celý basketbalový koš je navržen tak, aby odolával všem vlivům počasí.

Tento stylový baketbalový koš je ideální pro ty, kteří mají rádi kolektivní sporty. 

 

 

KOŠ SE INSTALUJE PŘÍMO DO ZEMĚ:

Instalace koše
Vykopejte díru o hloubce 120 cm a šířce 55 cm. Z vykopaného otvoru vyjměte zeminu. Instalace koše
Celý vykopaný otvor zalijte betonem 50 cm pod okraj. Do betonu za čerstva zatlačte čtyři výztužné tyče. Tato výztuž by měla být uspořádána ve čtverci. Poté dolijte betonem i zbytek vykopaného otvoru. Instalace koše
Beton uhlaďte a ujistěte se, že je povrch lehce nakloněn kvůli odtoku vody. Instalace koše
Sešroubujte dle návodu podstavec, na který bude poté připevněn celý koš. Přesně do středu zabetonovaného otvoru zatlačte tento podstavec a ujistěte se, že bude přibližně 1 cm nad hrací plochou. Instalace koše
Nyní nechte beton alespoň tři dny dostatečně zatvrdnout. Poté můžete na vytvořenou desku nasadit basketbalový koš dle návodu. 

 

Parametry:

 • Ocelový rám okolo desky
 • Deska z tvrzeného skla
 • Deska opatřena speciálními barvami proti vyblednutí
 • Nastavitelná výška
 • Rozsah nastavení 2,28 x 3,04 m
 • Úhlopříčka desky 182,8 m
 • Tloušťka desky 10 mm

Upozornění: Naše firma neprovádí stavební činnosti. Náš tým Vám však sestaví produkt a poskytne veškeré informace pro bezpečné používání.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NWZkNjZkM